Konsept Serisi: 5 Farklı Düğün Konsepti

Düğününüzü nasıl bir yerde, nasıl bir konseptle yapmayı düşünüyorsunuz? Düğün planı, bazılarımızın çocukluktan hayalini kurduğu bazılarımızın da daha önce hiç düşünmediği bir konu olabilir ancak sizin için hazırladığımız 5 farklı düğün konseptini gördüğünüzde istemsizce düğününüzü planlamaya başlayacağınıza eminiz!

Doğallıktan Yana Olanlara Rustik Düğün Konsepti

Mevsimin fark etmediği, uyumlu bir konsept… Rustik Düğünler, doğallığı ve samimiyeti tercih edenler için oldukça ideal. İşlenmemiş odunlardan oluşan mobilyalar, pastel tonları ve çiçeklerle donatılmış dizaynıyla bu konsept en güzel gününüzü oldukça hoş bir hale getirecektir. Ayrıca rahatlıktan yana olan bu konsept için bohem ya da hippi tarzı gelinlikleri tercih edebilirsiniz, tabii vintage gelinlikler de bu konseptle büyüleyici görüntüler oluşturabiliyor.

Masal Gibi Bir Konsept: Kumsal Düğünü

İnsana gerçekten masaldaymış hissi veren oldukça tatlı bir konsept! Ama biz en başından uyaralım; gelin adaylarımız bu konsept için topuklu ayakkabılarından vazgeçmek zorunda kalabilirler. Gelinlerin tül, şifon gelinlikleri tercih ettiği bu konseptte damatlar bej veya buz mavisi keten takımlar tercih ediyorlar. Ünlü isimlerin de fazlasıyla tercih etmesiyle dikkat çeken bu konsept, hayalini kurduğunuz düğün için masalsı bir tercih olabilir…

kumsal düğünü

Yemyeşil bir Konsept Botanik Düğün

Doğanın huzuru bu mutlu gününüzde size eşlik etsin istemez misiniz? Bol yeşilin hakim olduğu bu konsepti çiçekler, tropikal meyveler kullanarak zenginleştirebilirsiniz. Ormanda ağaçların arasında, bir kır bahçesinde veya botanik bahçesinde yapılabilecek olan bu düğün konsepti, doğaseverler tarafından oldukça tercih ediliyor. Siz de yeşilin huzurunu tatmak ve en özel gününüzde bu huzuru içinizde taşımak isterseniz bu konsepti değerlendirebilirsiniz.

botanik düğün konsepti

Modern ve Ahenk Dolu Minimalist Düğün Konsepti

Gelin gibi bembeyaz bir dekorasyon, sade ve uyumlu nesneler, modernliğin kattığı müthiş hava… İşte bunlar minimalist bir düğünün temel taşları. Azlığın içerisindeki çokluğu hedef alan bu konsept sadeliğiyle insanı adeta büyülemekte ve en güzel günümüz için planlarımızdaki yerini korumaktadır.

minimalist düğün konsepti

Elitliği ve Gösterişi Sevenlerin Tercihi: Saray Düğünü Konsepti

Süslemeyi, taşları kısaca şıkır şıkır olmayı sevenlere göre muhteşem bir düğün konsepti! Bu konsept ülkemizde Osmanlı gelenekleriyle süslenip oldukça şatafatlı şekilde de kullanılmakta ancak Saray Düğünü diye illa ki abartı süsler kullanmanıza da gerek yok. Beklenenden çok daha sade bir Saray Düğünü yapmanız da mümkün. Sonuçta sizin düğününüz sizin seçimlerinize göre şekillenecektir!

saray düğünü

Total
1
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Önceki

Noktalama İşaretleri Neden Kullanılır?

Sonraki

Bal Üzerinden Küresel Gıda Sorunlarına Bir Bakış