Künye

8 Mayıs 2020 tarihinde “Farklı Konsept” isminde Instagram üzerinden bir sayfa oluşturduk, bu oluşturduğumuz sayfa ile sosyal medya platformlarında alışılagelmiş içeriklerden ziyade farklı bir konsept vizyonu çizdik. Bu konsept ile kullanıcılarımıza, okurlarımıza netilikli içerikler üretmek için gece gündüz çalıştık. Farklı Konsept bünyesinde bulunan 100’den fazla farklı yazardan oluşan içerikler ve 50’den fazla yazar tarafından oluşturulmaya devam edilen içeriklerle okurlarımıza sosyal medyada bir farklılık sağlamaya devam ediyoruz.

Farklı Konsept Logo Kullanımı

İmtiyaz Sahibi / Grantee

Kaan Eren Özmen

[email protected]

Genel Yayın Yönetmeni / Editor in Chief

Evren Kurtuluş

[email protected]

Yazarlar / Authors

Yazar ekibimiz 50’den fazla kişiden oluşmakta olup, zaman içerisinde değişiklik gösterebilmektedir. Sitemizin yazarlar sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

İletişim / Contact

[email protected] | İletişim Formu

Reklam / Advertise

Belirli bir kategori olmaksızın her gün, her ay, her hafta farklı insanlara hitap edecek türden içerikler sunan Farklı Konsept’e reklam tekliflerinizi sunabilmek için [email protected] adresine mail atabilirsiniz.

Servis Sağlayıcısı / Service Provider

CloudVist

Yazılım / Software

WordPress

Tüm Haklar Saklıdır / All Rights Reserved

Yasal Uyarı – farklikonsept.com‘da yayınlanan haber ve görseller kaynak gösterilmeden kullanılamaz. farklikonsept.com’da yayınlanan köşe yazılarının ve yorumların sorumluluğu yazarına aittir. Web sitemiz dışındaki farklı sitelere yönlendirilen linklerin içeriklerinden farklikonsept.com sorumlu tutulamaz.